Логічним буде почати з директора підприємства, як головного керівника нашої хлібної сім’ї.

       Романенко Валентин Миколайович почав працювати на хлібозаводі в 2009 році як торгівельний агент. Потім була посада менеджера, начальника комерційного відділу і в 2013 році Валентин Миколайович став директором підприємства.

Завдяки Романенко В. М. на території заводу одне з найкращих бомбосховищ міста, яке оснащене усім необхідним. 

       ТОВ «Хмельницькхліб» забезпечує роботою понад 350 працівників. Колектив підприємства – це скоріше сім’я, де тебе завжди підтримають і допоможуть. Тоді, як на інших підприємствах проходять скорочення штату, із хлібозаводу, завдяки директору, не звільнено жодного працівника, а навпаки було відкрито нові вакансії. Не зважаючи на економічну кризу заробітна плата виплачується вчасно та в повному обсязі. 

За сприяння керівництва було створено телеграм канал для працівників хлібозаводу, де проходять збори для допомоги колегам, які потрапили в скрутне становище та для допомоги військовим.

          ТОВ «Хмельницькхліб» – це не лише смачна та якісна продукція, а ще й велика та дружна сім’я! Хлібозавод являється найпотужнішим виробником хлібобулочних виробів в області саме завдяки згуртованому колективу та не байдужому керівнику.